سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

عزم عمومی جامعه سد راه جنگ نرم دشمنان - نمایش محتوای موسیقی

 

 

عزم عمومی جامعه سد راه جنگ نرم دشمنان

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمدبا تاکید بر اینکه اگر اراده عمومی را در جنگ نرم هماهنگ کنیم در هیچ زمینه‌ای آسیب نخواهیم دید، گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر راهکار مهمی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است.فتاح محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان بویراحمد با محوریت امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: قوام حاکمیتی جامعه مبتنی بر همین امر است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم اجرایی کردن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و گفت: با نهادینه کردن این فریضه می‌توان جامعه را از آسیب‌ها مصون نگه داشت.

این مسئول با تاکید بر اینکه در اصل هشتم قانون اساسی، امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی مورد تاکید است، گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر جزو اصول کلی قانون اساسی است و قابل تغییر نیست.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از اصول کلی قانون اساسی بوده و مثل مذهب، ولایت‌فقیه، پرچم و ....قابل انکار نیست، گفت: باید این فریضه الهی به نحو مطلوب و شایسته نهادینه شود.

محمدی که در جمع اعضای شورای اداری شهرستان بویراحمد سخن می‌گفت مسئولان و آحاد مردم را دعوت به خیرخواهی، قانون‌مداری و ...کرد و گفت: اگر در جامعه ضعف و اختلافی وجود دارد نباید آن را تشدید کنیم.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه شرایط کشور مشخص است و دارای ایدئولوژی و گفتمان دینی هستیم، بیان کرد: تا زمانی که بر گفتمان توحیدی اسرار داریم تعارضات و دشمنی‌ها وجود دارد.

محمدی افزود: دشمن در حوزه نرم‌افزاری تمام توان و دیپلمات خود را به کار بسته از این‌رو مسئولان و آحاد مردم باید در تمام زمینه‌ها خود را قوی کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه اگر اراده عمومی را در جنگ نرم هماهنگ کنیم در هیچ زمینه‌ای آسیب نخواهیم دید، گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر راهکار مهمی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: شورای امر به معروف و نهی از منکر باید فعال و با وجود هنجارها در سطح جامعه باید حساسیت کار را بیشتر کنیم.

 

منبع: خبرمرکز