جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ضرورت فرهنگ‌سازی نماز درمدارس لنده - نمایش محتوای موسیقی

 

 

ضرورت فرهنگ‌سازی نماز درمدارس لنده

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: نماز به عنوان محوری‌ترین برنامه آموزش و پرورش بوده که باید در مدارس ابتدایی فرهنگ‌سازی شود.

سیدعیسی تقوی‌فرد در آیین جشن شکوفه‌ها در مدرسه سمیه شهر لنده با تبریک آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس برگرفته از آموزه‌های دینی و معنوی مکتب عاشورا بوده که در کلاس‌های درس آموخته شد.

وی افزود: حضور مقتدرانه ملت ایران در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام تبلور عینی ولایتمداری بوده که در دوران دفاع مقدس نمود عینی را متبلور ساختند.

رئیس اداره آموزش و پرورش لنده تصریح کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس با برگزاری برنامه و همایش‌های مختلف باید در سطوح مختلف مورد توجه قرار گیرد و آموزش و پرورش به عنوان یکی از متولیان فرهنگی جامعه خود وظیفه نشر این ارزش‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

تقوی‌فرد در ادامه به آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین مأموریت‌های آموزش و پرورش ترویج فرهنگ نماز در جامعه بوده که به عنوان مهمترین برنامه محوری خود در طول سال تحصیلی مورد توجه قرار خواهد داد.

وی کلاس اولی‌ها را آینده‌سازان کشور خواند و گفت: امروز جشن شکوفه‌ها با حضور بیش از 417 نفر دانش‌آموز پایه اول در 59 آموزشگاه شهرستان لنده برگزار شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش لنده یادآور شد: تعالی مدیریت در مدارس نیازمند همراهی گسترده خانواده و معلمان بوده که با طرح دیدگاه‌ها و ارائه نظرات خود می‌توانند در پیش‌برد برنامه‌ها مؤثر واقع شود.