سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دیدارکارکنان کتابخانه های باشت باامام‌جمعه - نمایش محتوای موسیقی

 

 

دیدارکارکنان کتابخانه های باشت باامام‌جمعه

در گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی مسئول و پرسنل اداره کتابخانه‌های عمومی باشت با امام‌جمعه این شهر دیدار کردند.در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد توسط هوشیار برنامه‌های هفته کتاب در باشت نیز توسط این مسئول تشریح شد.

حجت‌الاسلام‌ عبدالرحیم عبودی در جمع پرسنل کتابخانه‌های عمومی باشت ضمن تبریک این هفته به زحمتکشان این عرصه اظهار کرد: کتاب و کتابخوانی باید در جامعه به یک فرهنگ تبدیل شود چراکه اگر افراد جامعه مطالعه را غذای روح بدانند و آن را برای خود یک ضرورت به حساب بیاورند بی‌شک به رشد و توسعه جامعه ما در عرصه‌های مختلف کمک بزرگی خواهد کرد.

امام‌جمعه باشت با اشاره به اهمیت مطالعه در دین اسلام گفت: خداوند متعال در درجه بندی افراد برترین درجات را با عالمان اختصاص داده است و این موضوع بیانگر اهمیت والای مطالعه است.

وی در خصوص جذب افراد به کتابخانه‌ها و استفاده از شیوه‌های سنتی و نوین افزود: ما باید تلاش کنیم تا در راستای جذب افراد بیشتر از شیوه‌های نوین استفاده شود.

عبودی همچنین فضاسازی مناسب را دیگر راه جذب افراد با رده‌های مختلف سنی دانست و ادامه داد: سعی کنیم که با در نظر گرفتن رده سنی فضاها را مورد پسند آن‌ها انتخاب کنیم که ضمن استقبال بیشتر مردم از خستگی مطالعه جلوگیری شود.

 

منبع: خبر مرکز