سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دفاع مقدس یادآور ازخودگذشتگی جوانان ملت ایران - نمایش محتوای موسیقی

 

 

دفاع مقدس یادآور ازخودگذشتگی جوانان ملت ایران

فرماندار بویراحمد در کمیسیون حفاری بویراحمد گفت:دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و از خودگذشتگی جوانان ملت ایران است.

هوشنگ یاری‌پور افزود: دستگاه‌های حفار با رعایت مقررات و اصول ایمنی در هنگام حفاری‌ها حریم راه و تاسیسات را رعایت کنند.

فرماندار بویراحمد در این جلسه بر هماهنگی و مشارکت دستگاه‌ها در راستای رفع مشکلات تاکید کرد و گفت: همه مدیران باید حساسیت شهرستانی داشته باشند و صنفی برخورد نشود.

یاری‌پور در ادامه از دستگاه‌ها خواست در خدمات‌رسانی به عموم جامعه کوتاهی نشود.

مسئول ارشد اجرایی بویراحمد یاسوج را به عنوان پیشانی استان عنوان کرد و گفت: رسیدگی به مشکلات یاسوج باید در اولویت کار مدیران قرار گیرد و تمام تلاش خود را برای توسعه شهرستان به کار گیرند.

وی با بیان اینکه در شهر یاسوج شاهد حفاری‌های زیادی هستیم و موجب نگرانی‌هایی در بین عموم شده است، گفت: انتظار می‌رود دستگاه‌های حفار همکاری بیشتری در این راستا داشته باشند.

فرماندار بویراحمد تاکید کرد: دستگاه‌های حفار با رعایت مقررات و اصول ایمنی در هنگام حفاری‌ها حریم راه و تاسیسات را رعایت کنند.

یاری‌پور با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و وجود کنده‌کاری‌های زیاد در سطح شهر بیان کرد: دستگاه‌های حفار نسبت به انجام حفاری‌ها، ترمیم و بهسازی تا قبل از شروع بارندگی اقدام و نسبت به ترمیم آن‌ها در اسرع وقت اقدام کنند.

این مسئول شرکت گاز را موظف کرد تا نسبت به ترمیم و حفاری‌ها به خصوص در خارج از محدوده شهری با هماهنگی اداره راه و شهرسازی اقدام کند.

مسئول ارشد اجرایی بویراحمد با بیان اینکه هرگونه کنده‌کاری که به درازمدت می‌انجامد موجب بروز مشکلاتی می‌شود، گفت: امیدواریم مدیران با احساس مسئولیت بیشتری به این موضوع رسیدگی کنند.