سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

درخشش کارکنان نفت گچساران دراجلاس مدیریت بهره‎وری - نمایش محتوای موسیقی

 

 

درخشش کارکنان نفت گچساران دراجلاس مدیریت بهره‎وری

رئیس روابط عمومی گچساران از دریافت لوح زرین مقاله‎برتر و ایده‌پرداز برتر در اولین اجلاس مدیریت بهره‎وری و نظام پیشنهادات تهران توسط کارکنان نفت گچساران خبر داد.

بهمن سمغانی‎نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دو تن از کارکنان شرکت بهره‎برداری نفت و گاز گچساران موفق به دریافت لوح زرین مقاله برتر و ایده‌پرداز برتر در اولین اجلاس مدیریت بهره‌وری و نظام پیشنهادات تهران شدند.


وی افزود: در نخستین اجلاس مدیریت بهره‌وری و نظام پیشنهادها که در سالن همایش‎های بین‎المللی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران توسط پژوهشگاه صنعت نفت، با حضور اساتید و پژوهشگران برتر کشوری و به سخنرانی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و اساتید برجسته کشور برگزار شد، کارمندان نفت گچساران افتخاری دیگر را برای نفت و گاز این شهرستان رقم زدند.

رئیس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: در این اجلاس، دریافت لوح زرین اولین اجلاس مدیریت بهره‎وری و نظام پیشنهادها به ساسان حبیبی‌نژاد به‌خاطر ارائه مقاله برتر اهداء شد.

وی افزود: در این اجلاس، جایزه ایده‌پرداز برتر به عبدالرسول رضایی دبیر اجرایی نظام مشارکت، کیفیت و بهره‌وری نفت و گاز گچساران رسید.