سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

حمایت ازانجمنهای علمی از اولویتهای دانشگاه آزاد - نمایش محتوای موسیقی

 

 

حمایت ازانجمنهای علمی از اولویتهای دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد واحد یاسوج گفت: حمایت و تقویت انجمن‌‌های علمی دانشگاه آزاد واحد یاسوج از اولویت‌های اصلی مسئولان این دانشگاه است.نشست دبیران انجمن‌های علمی با ریاست دانشگاه آزاد واحد یاسوج، مدیران و مسئولان این دانشگاه برگزار شد.

فردین بوستانی در ابتدای این نشست با اشاره به اهمیت کار انجمن‌های علمی دانشگاه اظهار کرد: همه مسئولان دانشگاه باید خود را موظف به حمایت از این انجمن‌ها بدانند.

وی حضور انجمن‌های علمی در دانشگاه‌ها را باعث رونق علمی دانشگاه دانست و تصریح کرد: دبیران انجمن‌ها نیز باید بکوشند که تمامی ظرفیت‌های علمی دانشگاه و اساتید بهره ببرند.

رئیس دانشگاه آزاد واحد یاسوج گفت: از مسئولان و اساتید دانشگاه آزاد یاسوج نیز خواست تا شرایط لازم را برای رشد کمی و کیفی انجمن‌های علمی دانشگاه بکار گیرند.

بوستانی با بیان اینکه بهره‌گیری از تجربیات علمی اساتید مجرب و صاحب‌نام کشوری در رشته‌های مختلف می‌تواند باعث افزایش انگیزه و رونق علمی انجمن‌های علمی شود، خاطرنشان کرد: برای دعوت از اساتید مجرب کشوری به دانشگاه آزاد واحد یاسوج هیچ محدودیتی وجود ندارد و دانشگاه با تمام توان از انجام این کار حمایت می‌کند.

در ادامه این نشست دبیران انجمن‌های علمی و مسئولان دانشگاه نیز به بین نظرات خود پیرامون مسائل مربوط به انجمن‌های علمی پرداختند.

 

منبع: خبر مرکز