سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برخورد قاطع نیروی انتظامی با عوامل توزیع مواد مخدر - نمایش محتوای موسیقی

 

 

برخورد قاطع نیروی انتظامی با عوامل توزیع مواد مخدر

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده گفت: نیروی انتظامی با تمام توان خود با توزیع‌کنندگان مواد مخدر در این شهرستان برخورد می‌کند.

فرهاد رحیمی در جلسه پرسش و پاسخ در شهرستان لنده گفت: مواد مخدر یکی از معضلات اجتماعی در سطح کشور و شهرستان بوده که با توطئه دشمنان نظام و برای ضربه زدن به ارزش های معنوی در جامعه صورت گرفته است.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی در سطح شهرستان توانایی برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر را داشته و در این زمینه هیچ گونه کوتاهی انجام نخواهد داد.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: مواد مخدر به خودی خود جرم محسوب می‌شود و کم و زیاد بودن آن تأثیری بر روند برخورد ندارد، ولی شدت برخورد و حدود آن را مشخص می‌کند که تشخیص این مهم نیز بر عهده قضات دادگستری است.

رحیمی به سخت‌گیری قانون در برخورد با مواد مخدر و توزیع‌کنندگان آن اشاره و افزود: ما برنامه‌ها مختلفی در خصوص شناسایی و برخورد با عوامل توزیع و مصرف مواد مخدر در شهرستان داریم که امیدواریم با همکاری مردم و مسئولان بتوانیم این معضل را در سطح شهرستان به حداقل برسانیم.

وی در ادامه ضمن دعوت از مردم و دانش‌آموزان برای همکاری با پلیس گفت: اگر مردم بتوانند ما را در این زمینه یاری کنند ما بهتر می‌توانیم به ارائه خدمات به مردم و جلوگیری از توزیع مواد مخدر بپردازیم.