سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح بخش رادیولوژی مرکز بستر درمانی دنا - نمایش محتوای موسیقی

 

 

افتتاح بخش رادیولوژی مرکز بستر درمانی دنا

بخش رادیولوژی شهر سی‌سخت با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان دنا به بهره‌برداری رسید.

رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در این آئین به عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت و درمان اشاره کرد و گفت: هزینه‌های درمانی در بیمارستان‌ها کاهش یافته است و این از برکات طرح تحول نظام سلامت دولت تدبیر و امید است که رضایت‌مندی مردم را به دنبال دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کاهش هزینه‌های 95 درصدی بستری مردم در بیمارستان‌ها از اولویت‌های دولت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی است، اظهار کرد: شرایط بستری بیمار نسبت به گذشته بهبود یافته است.

چمن ادامه داد: بخش رادیولوژی مرکز بستر درمانی شهرستان دنا با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان در زمینی با مساحت 40 متر راه‌اندازی شد. وی افزود: با راه‌اندازی این بخش و خرید یک دستگاه آنالایزر با اعتبار 650 میلیون تومان انجام تمامی آزمایش‌های سطح یک در بستر مرکز درمانی سی‌سخت قابل انجام است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تجهیز مراکز درمانی شاهد حضور پزشکان متخصص در این شهر هستیم و به زودی متخصصان در رشته‌های مختلف در شهر سی‌سخت و پاتاوه مستقر خواهند شد.