سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اعضای شورای سلامت گچساران مصوبات را اجرایی کنند - نمایش محتوای موسیقی

 

 

اعضای شورای سلامت گچساران مصوبات را اجرایی کنند

فرماندار گچساران گفت: اعضای شورای سلامت در قبال سلامت مردم حساس و مسوولیت پذیر باشند و مصوبات این شورا را اجرایی کنند.

عبدالرحیم رحیمی در نشست شورای سلامت گچساران افزود: بهبود خدمات بهداشتی و درمانی یکی از اهداف اصلی این کارگروه است که تحقق این مهم نیازمند کار کارشناسی است. وی بیان کرد: اعضای شورای سلامت نباید از انجام وظایف شانه خالی کنند و مشکلات را به گردن دیگران بیندازند.
رحیمی ابراز کرد: موضوعات مورد بحث در شورای سلامت از سوی اعضای این کارگروه عملیاتی و نتایج مصوبات پیگیری شود . وی اظهار داشت: غیبت برخی اعضای شورای سلامت در جلسه نشان می دهد که این افراد اهمیت و جایگاه موضوع را به خوبی درک نکرده اند.
فرماندار گچساران افزود: همکاری بین بخشی بین ادارات و مسوولان موجب برطرف شدن مشکلات حوزه بهداشت این شهرستان می شود. رحیمی در ادامه اظهار داشت: طرح اتلاف سگ های ولگرد به منظور افزایش امنیت و سلامت شهروندان در دستور کار اعضای شورای سلامت این شهرستان قرار گیرد.
وی گفت: با نابودی سگ های ولگرد از بیماری های قابل انتقال از جمله هاری (تخریب و آسیب رساندن به سیستم اعصاب) و کیست هیداتیک (بروز ناراحتی های کبدی) جلوگیری خواهد شد. وی بیان کرد: این تعداد سگ ها علاوه بر انتقال بیماری موجب رعب و وحشت شهروندان را فراهم می آورد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران نیز در این نشست گفت: هیچ یک از مصوبات جلسه گذشته این شورا عملی نشده است.
ستار اسدپور در ادامه سرابننیز را روستای پاک این شهرستان اعلام کرد و گفت: این روستا به همت اعضای شورای سلامت این شهرستان در راستای حذف دخانیات، رعایت بهداشت و مسایل زیست محیطی معرفی شد. رفع معارضات زمین جایگاه دامداران پشه کان، نظارت بر نانوایی ها و اتلاف سگ های ولگرد از مهمترین مصوبات این نشست بود. منبع: خبرمرکز