سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آزمون مکاتبه‌ای دهیاران شهرستانهای بویراحمد ودنا - نمایش محتوای موسیقی

 

 

آزمون مکاتبه‌ای دهیاران شهرستانهای بویراحمد ودنا

آزمون مکاتبه‌ای دهیاران شهرستان‌های بویراحمد و دنا با حضور 196 دهیار در سالن غدیر پیام‌نور یاسوج و با نظارت فرماندار بویراحمد و معاون برنامه‌ریزی فرماندار، مدیرکل امور روستایی استانداری و بخشدار مرکزی برگزار شد.

هوشنگ‌یاری‌پور در حاشیه برگزاری این مراسم اظهار کرد: این آزمون با هدف بالا بردن توانمندی دهیاران به عنوان مدیران روستا و نماینده دولت در روستاها برگزار شد.
فرماندار بویراحمد تعداد دهیاران شهرستان را 154 دهیار عنوان کرد و گفت: از این تعداد 85 دهیار در بخش مرکزی مشغول به خدمت و فعالیت برای عمران و آبادانی روستاها هستند.وی برگزاری این آزمون را از عوامل خود ارزیابی دهیاران در کسب مهارت‌ها عنوان کرد و گفت: حضور دهیاران در این آزمون توانمندی آن‌ها را در اداره امور روستا موفق‌تر می‌کند.
این مسئول دهیاران شهرستان بویراحمد را افرادی پیگیر و توانمند با برنامه‌ریزی و ذهن خلاق عنوان کرد و گفت: دهیاران به عنوان نماینده دولت در سطح روستاها هستند و با آموزش و مطالعه صحیح عمران و آبادانی و پیشرفت همه‌جانبه روستا را در چشم انداز عملکرد خود قرار داده‌اند.
فرماندار بویراحمد اذعان کرد: دهیاران با بالا بردن سطح توانایی خود در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف مشکلات را به چالش بکشانند و موانع را در روستاها هموار کنند.وی ادامه داد: دهیاران می‌توانند با بهره‌گیری از توانمندی‌های خود و دیگر افراد ذی‌صلاح و با استفاده از خرد جمعی در بهبود وضعیت روستا، رونق اقتصادی، افزایش اشتغالزایی، تقویت روستا مداری به جای روستا گریزی موثر واقع شوند.منبع: خبرمرکز