جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

600 میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

600 میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی شد

منبع واحد خبرشبکه دنا

600 میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی شد

مدیریت درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 600 میلیارد ریال برای خدمات درمانی بیمه شدگان این استان در نیمه نخست سالجاری هزینه شد.

پیام اکبری در آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی افزود: ماهانه بیش از 10 میلیارد ریال در بخش درمان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی هزینه می شود.وی اظهار کرد: در 6 ماه نخست سالجاری 900 هزار بار بیمه شدگان به مراکز درمانی تامین اجتماعی مراجعه کرده اند.وی بیان کرد: روزانه 2 هزار و 500 بیمار در پلی کلینیک تخصصی یاسوج، یکهزار و 500 بیمار در پلی کلینیک دوگنبدان و یکهزار نفر در درمانگاه تامین اجتماعی دهدشت پذیرش می شوند.
اکبری با گرامیداشت 6 مهر روز تکریم بازنشستگان ابراز کرد: در بخش درمان غیرمستقیم 300 مرکز شامل مراکز بیمارستانی، پزشکان عمومی، تخصصی، آزمایشگاه ها، داروخانه، سایر مراکز درمانی تخصصی بخش خصوصی طرف قرارداد مدیریت درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد هستند.وی گفت: برگزاری آیین پیاده روی ویژه بازنشستگان فرصتی برای تجلیل از خدمات صادقانه این قشر نیازمند تکریم و حمایت است. 45 درصد از جمعیت کهگیلویه و بویراحمد زیرپوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی هستند. 91 هزار و 500 بیمه شده اصلی و خانواده آنها با جمعیت 320 هزار نفر از خدمات بیمه تامین اجتماعی این استان بهره مند هستند.همزمان با 6 مهر روز بازنشستگان، آیین پیاده روی ویژه مستمری بگیران و خانواده های آنان از امامزاده عبدالله تا آبشار یاسوج برگزار شد و از پنج بازنشسته نمونه نیز تجلیل به عمل آمد.کهگیلویه و بویراحمد با حدود 700 هزار نفر جمعیت در جنوب غربی ایران قرار دارد.