جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

200 معلم نمونه گچساران تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

200 معلم نمونه گچساران تجلیل شدند

منبع واحدخبرشبکه دنا

200 معلم نمونه گچساران تجلیل شدند

200  معلم نمونه گچساران به مناسبت هفته معلم در آیینی با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان اجرایی این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این آیین 20 خانواده شهید فرهنگی گچساران و معلمان این شهرستان که در طول یک سال گذشته رتبه های برتر استانی و شهرستانی کسب کرده بودند با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تقدیر شدند.در این آیین سه کتاب از آثار فرهنگیان شهرستان گچساران با نام های 'باد موهای بنفشه را بُرد' اثر حسن بهرامی، 'الگوریتم مقدماتی و پیشرفته' اثر صابر اسدی و مهدی بهرامی و 'احیای قلبی و تنفسی نوزادان' اثر فاطمه الله کرم پور رونمایی شد.
مدیر آموزش و پرورش گچساران در این آیین، گفت: استاد مرتضی مطهری تبلور اندیشه و تفکر ناب اسلامی است.سید ظهیرالدین پورالحسینی با اشاره به نقش ارزنده شهید مطهری در دو مقوله اجتماعی و فرهنگی، افزود: شخصیت استاد مطهری به عنوان پیوند دهنده حوزه های علمیه، دانشگاه ها و مدارس الگویی برای تمام جوانان ایران اسلامی در برهه کنونی و نسل های آینده است. 12 تا 18 اردیبهشت ماه هر سال به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری به نام هفته معلم نامگذاری شده است.شهرستان 120 هزار نفری گچساران دو هزار معلم و 23 هزار و 500 دانش آموز دارد.