سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

حضور همه جانبه ورزشکاران در برنامه‌‌های عزاداری حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور همه جانبه ورزشکاران در برنامه‌‌های عزاداری حسینی

رئیس شورای قشر بسیج ورزشکاران استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این بین ورزشکاران نیز به مانند همیشه نقشی فعال در برپایی این برنامه‌ها دارند و به صورت خودجوش و همه جانبه در مراسم‌های مربوط به محرم و به خصوص عاشورا و تاسوعای حسینی حضور فعال چشمگیر دارند.

وی ادامه داد: ورزشکاران در تمامی هیأت‌های عزاداری امام حسین(ع) در سراسر استان حضور داشته و در هر زمینه‌های گوشه‌ای از کار را بر عهده گرفته‌اند.

آشتیانی‌مقدم تصریح کرد: از همه رشته‌های ورزشی، ورزشکاران هم استانی در رده آقایان و بانوان در این برنامه‌ها حضور چشم‌گیر دارند به نحوی که علمدار بسیاری از برنامه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه باید در عرصه ورزش روح جوانمردی و آزادگی و ایثار وجود داشته باشد، افزود: ورزشکاران برای موفقیت در امور ورزشی و زندگی روزمره خود باید به ائمه اقتدا کرده تا بتوانند با استفاد از روحیه جوانمردی و از خود گذشتگی که در آن بزرگان وجود داشته به موفقیت نائل شوند.

آشتیانی‌مقدم افزود: ورزشکاران هم استانی به صورت گسترده در برنامه‌های ماه محرم و به ویژه در آیین‌های عزاداری و سوگواری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی حضور دارند.