جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد ریال کمک مردمی درگچساران - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد ریال کمک مردمی درگچساران

منبع واحدخبرشبکه دنا

جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد ریال کمک مردمی درگچساران

رئیس کمیته امداد گچساران گفت: در 10 ماهه سال جاری 11 میلیارد و 34 میلیون و 365 هزار و 179 ریال کمک‌های مردمی جمع‌آوری و در اختیار نیازمندان برای هزینه تحصیل، درمان، ساخت منزل و ... قرار گرفته است.

قباد قربانی اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون صدقات جمع‌آوری شده در این شهرستان به میزان 5 میلیارد و 124 میلیون ریال بود است.رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گچساران ادامه داد: طرح دیگر کمیته امداد طرح اکرام و کمک حامیان به ایتام است که از ابتدای سال‌جاری تاکنون 3 میلیارد و 429 میلیون و 806 هزار ریال جمع‌آوری شده است.وی به شبکه‌های نیکوکاری و مراکز نیکوکاری اشاره کرد و گفت: در این مراکز از ابتدای سال تاکنون یک میلیارد و 262 میلیون و 238 هزار ریال جمع‌آوری و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.
قربانی تصریح کرد: سایر کمک‌های دیگر مانند جشن عاطفه‌ها و طرح‌های مختلف کمک امداد در سال 95 مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 217 میلیون و 688 هزار ریال بوده است.رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گچساران اذعان کرد: مبالغ جمع‌آوری شده از سرفصل‌های مختلف این نهاد در اختیار ایتام، خانواده‌های بی‌بضاعت و خانواده‌های بی‌سرپرست قرار می‌گیرد.وی خاطرنشان کرد: تعداد 2 هزار و 104 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گچساران هستند.قربانی به مبالغ جمع‌آوری شده 10 ماهه سال‌جاری اشاره کرد و گفت: در 10 ماهه سال جاری 11 میلیارد و 34 میلیون و 365 هزار و 179 ریال کمک‌های مردمی جمع‌آوری و در اختیار نیازمندان برای هزینه تحصیل، درمان، ساخت منزل و ... قرار گرفته است.